נעה שרון מעצבת תכשיטים

כמעצבת, תיכנון אתר הבית שלי היה לי חשוב מאוד. רציתי שייראה יפה אך יחד עם זאת נקי ושישאיר מקום לתמונות של התכשיטים עצמם. לאחר חיפושים רבים ומחשבות ארוכות התחלתי לעבוד על בניית האתר שלי בעזרתו הרבה של דרור -מנהל וובקום. דרור היה קשוב לכל גחמה ורעיון, הקפיד להסביר לי לעומק על המשמעויות האינטרנטיות והשיווקיות של אופן העיצוב, ותרם טיפים רבי משמעות בנושא קידום אתרים. כבונה אתרים מיומן הוא ממש הצליח לקרוא אותי ולהבין עוד לפניי מה בעצם אני זקוקה לו באתר, וצייד אותי בהרבה סבלנות בכלים הדרושים לי על מנת לנהל ולתפעל בעצמי אתר דינמי ומזמין. מאז שהאתר עלה לאויר קיבלתי המון תגובות חיוביות וברור לי שלדרור יש חלק מהותי בכך. כאשר נדרשתי לאחר מכן לשינויים נקודתיים השירות שקיבלתי המשיך להיות מעל ומעבר. באדיבות ובסבלנות קיבלתי שירות יוצא דופן והסברים מעמיקים וזה בעצם מה שחשוב בעיני יותר מכל בבניית האתר. מאוד נהניתי מתהליך העבודה, אני מאוד מרוצה מהתוצאה והחשוב מכל: למדתי המון. זוהי הזדמנות נהדרת בשבילי לומר תודה רבה לוובקום על בניית האתר שלי!

www.noasharon.com

מירב ברגמן, אתר יוגה חולון

תודה דרור על אתר מקסים.

תודה על ההשקעה היחס והשרות.

הביקורות מצד הפונים מחמיאות. והאתר מכניס לקוחות חדשים.

הייתי סקפטית לגבי חשיבות אתר אינטרנטי, אבל בשנה האחרונה נוכחתי לדעת כמה זה קידם את העסק שלי, ובמיוחד עם שרות קידום האתר שעשית. תודה רבה. מירב

אתר מצפה הכוכבים ברקת

אנו מבקשים לשוב ולהודות לך על האתר המרשים והיעיל שהקימה עבורנו חברת וובקום.

האתר מהווה מוקד מרכזי למידע אסטרונומי בשפה העברית , זוכה לתגובות נלהבות מתלמידים, מורים והציבור הרחב. והודות לפעילות האתר נפתח צוהר חדש ומרתק לתלמידים רבים בישראל, המתעניינים במדע ואסטרונומיה.

אני מודה לך על הנועם, המקצועיות, הסבלנות אין קץ לכל בקשותינו ושיתוף הפעולה הפורה.

אני ממליץ על דרור לכל פרוייקט ששם את השימושיות וההון האנושי בדרגה ראשונה למשתמשים שלו.

תכונות בולטות: יכולות אישיות גבוהות, מומחית בתחום, יושר גבוה.

בכבוד רב
עידו

איציק לוי - אקולוג'ים

 

המלצה לדרור למדן - וובקום

דרור איש המקצוע והאדם המקסים,
היה לי העונג לקבל עליך המלצה ממירב מדריכת הליכה נורדית שנחשפה לאתר האינטרנט שלי, שאותו הקמתי בעצמי והיה מבולגן, עיצוב לא אטרקטיבי ובעיות נגישות לגולש.
כבר בשיחתנו הראשונה נכחתי לאדיבותך והקשבתך המלאה לבקשותי.
דרור כבר מתחילת התהליך ידעת לשאול שאלות ברורות עד שהבנת בדיוק את רצוני. טרחת ושוטטת באתרים שהפניתי אותך כדוגמא למה שאני צריך.
התהליך היה מובנה וברור וידעתי למה לצפות.
לאחר שהתבנית העברית שבחרתי, הוטמעה ושינתה לחלוטין את הנראות והפונקציונאליות של האתר, אתה ביוזמתך הצעת לי לבדוק תבנית אחרת מאחר ולא היית שלם עם התוצאה, וזאת למרות שנדרשה ממך עבודה נוספת ולא ביקשת תמורה.
סבלנותך ראויה לציון והערכה ובסופו של התהליך בליווי צמוד שלך האתר פועל לשביעות רצוני ואני מאד אוהב את הנראות שלו.
תודה לך על הכול דרור !
אמשיך להיעזר בשרותיך בשמחה.
בהוקרה איציק לוי
אקוג'ים - הליכה נורדית בישראל
ביה"ס הישראלי להליכה נורדית